O PRODUKCIE

NAWÓZ DO TRAWNIKA lato MAINTENANCE 25-6-12

Jeśli Twój trawnik jest w dobrej formie i chcesz, żeby tak zostało, sięgnij po Landscaper Pro® Maintenance. Ten nawóz o specjalnym składzie pomoże zadbać o Twój wypracowany, nieskazitelny i wypielęgnowany trawnik oraz osiągnąć zarówno krótko, jak i długoterminowy efekt. Możliwe dwie aplikacje w sezonie, może być stosowany do drugiego nawożenia. Gwarantuje szybką reakcję trawnika i równomierny wzrost trawy. Podwyższony poziom azotu przyniesie szybko dostrzegalne rezultaty, a kontrolowane uwalnianie składników odżywczych zapewni dokarmianie trawnika przez 2 do 3 miesięcy.

Opakowanie 15 kg wystarcza do zasilenia ok. 420 m2 trawnika.

Cechy nawozu:

  • szybka reakcja trawnika na nawożenie, równomierny wzrost,
  • stosowany wiosną zaspokaja 70% zapotrzebowania na azot w tym okresie, stosowany latem – zaspokaja  100% zapotrzebowania na ten składnik,
  • może być łączony z innymi nawozami z grupy Landscaper Pro.

Zasady użycia: stosować na suchą murawę lub liście. OBFICIE PODLAĆ ZARAZ PO ROZSYPANIU. Żelazo i inne składniki mogą poplamić chodnik, dobrze jest zamieść chodnik przed i po zastosowaniu. Chodniki i ścieżki powinny być suche w czasie rozsypania nawozu.

UWAGA: przechowywać z dala od zbiorników wodnych (basenów), nie stosować rozrzutników rzędowych, gdyż uszkodzą otoczkę nawozu; używać rozrzutników rotacyjnych. Przechowywać z dala od dzieci i zwierząt.

Informujemy, iż w celu wystawienia faktury VAT niezbędne jest podanie nr NIP firmy w momencie składania zamówienia.