Programatory / Sterowniki

Inteligentne rozwiązania nawadniania – programatory i sterowniki

Odkryj nowy wymiar ogrodnictwa z naszą gamą programatorów i sterowników nawadniania. Te inteligentne urządzenia zostały zaprojektowane, aby ułatwić nawadnianie Twojego ogrodu, zapewniając optymalne warunki dla roślin. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostego programatora nawadniania, czy zaawansowanego sterownika nawadniania, nasze produkty gwarantują niezawodność i łatwość obsługi. Zainwestuj w nawadnianie! Program, jaki wybierzesz, dostosuje się do Twoich potrzeb, sprawiając, że pielęgnacja ogrodu stanie się prosta i przyjemna.

Jeśli zależy Ci na tym, by Twój ogród był dobrze nawodniony, zainwestuj w programator nawadniania. Nawet, gdy nie ma Cię w pobliżu, technologia będzie mogła zadbać o Twoje rośliny, za co odpowiedzialny będzie sterownik. Nawadnianie to podstawa zdrowego ogrodu.

Programator do nawadniania jest urządzeniem zaprojektowanym do automatycznego kontrolowania i harmonizowania procesu nawadniania w ogrodzie lub na innym obszarze z roślinami.

Użytkownik programatora określa harmonogram, kiedy i jak często ma być podlewany ogród. Można ustawić konkretne dni i godziny podlewania, co pozwala dostosować nawadnianie do indywidualnych potrzeb roślin. Programator jest podłączany do źródła wody, na przykład kranu ogrodowego lub systemu nawadniania. Dzięki temu ma dostęp do wody, którą będzie rozprowadzał na obszarze nawadniania. Programatory do nawadniania są niezwykle przydatne, ponieważ pozwalają na zautomatyzowanie procesu podlewania, co jest szczególnie ważne w okresach suszy lub gdy nie ma możliwości regularnego ręcznego podlewania roślin. Dzięki nim rośliny otrzymują odpowiednią ilość wody, co sprzyja ich zdrowemu wzrostowi i rozwojowi.

Sterownik nawadniania to z kolei urządzenie, którego wprost nie może zabraknąć w Twoim ogrodzie w XXI wieku!

 

Programatory i sterowniki do nawadniania – najnowsza technologia w ogrodzie

Wejdź w przyszłość ogrodnictwa dzięki naszym popularnym urządzeniom. Poznaj programator nawadniania WiFi. Te nowoczesne urządzenia pozwalają na zdalne zarządzanie systemem nawadniania za pomocą smartfona czy komputera. Dzięki naszym programom do nawadniania możesz kontrolować wilgotność gleby, czas i intensywność podlewania, co czyni nawadnianie nie tylko wygodniejsze, ale i bardziej efektywne. Wybierz rozwiązania, które wykorzystują najnowszą technologię, aby Twój ogród był zawsze idealnie nawodniony.

Niektóre sterowniki są wyposażone w sondy, które monitorują wilgotność gleby oraz opady deszczu. Na podstawie tych danych sterownik może dostosować i uruchomić konkretny program do nawadniania, aby uniknąć nadmiernego podlewania w przypadku deszczu lub dostarczyć dodatkową wilgoć w przypadku suszy. Sterownik nawadniania WiFi pozwala Ci na zarządzanie swoim ogrodem z dowolnego miejsca na świecie! Teraz możesz w pełni cieszyć się nawet długim urlopem z dala od domu.

 

Łatwe i efektywne nawadnianie: programatory i sterowniki dla ogrodu

Zapewnij swojemu ogrodowi idealne nawadnianie z naszymi sterownikami nawadniania. Dostępne są modele z różną liczbą sekcji. W naszym asortymencie znajdziesz:

sterownik nawadniania 2 sekcje,

sterownik nawadniania 3 sekcje,

sterownik nawadniania 4 sekcje,

a nawet sterownik nawadniania 6 i 12 sekcji!

Wśród naszej oferty odnajdziesz też programator do nawadniania kropelkowego, dzięki czemu możesz dostosować system do wielkości i rodzaju Twojego ogrodu. Nasze programatory do nawadniania kropelkowego są idealne dla delikatniejszych roślin, umożliwiając dokładne i delikatne nawadnianie.

Decydując się na produkty z naszego sklepu, wybierasz  łatwość instalacji i użytkowania, co sprawia, że nawadnianie staje się nie tylko efektywne, ale i bezproblemowe.

O PRODUKCIE

Inteligentny automatyczny sterownik WiFi, z wykorzystaniem technologii Weather Sense. Kontroluj swój sterownik (Timer) z dowolnego miejsca na świecie, koniuszkiem swojego palca.

WEATHERSENSETM Smart WeatherSenseTM

odbiera lokalne dane pogodowe i automatycznie dostosowuje kontroler do odpowiedniej ilości wody do instalacji, co wiąże się z oszczędnością tej wody 🙂

Nasze inteligentne urządzenie pozwala na utrzymanie i naprawę systemu bez pracy w przód i w tył w celu obsługiwania zegara. Dodatkowo system można ustawić, aby uzyskać dostęp do lokalnych danych pogodowych i glebowych, aby trawnik i ogród “dostały” dokładnie taką ilość wody, jakiej potrzebują.

 

Zawartość opakowania:

– Timer zraszacza z łączem Wifi

– Śrubokręt

– Elementy do mocowania urządzenia

– Klawisze

– Skróconą instrukcję obsługi

 

Informujemy, iż w celu wystawienia faktury VAT niezbędne jest podanie nr NIP firmy w momencie składania zamówienia.