Naszą domeną jest jakość oferowanych usług. Właśnie dlatego naszą trawę jest hodowana według sprawdzonych przez ponad 40 lat kanadyjskich technologii. Używamy też kanadyjskich i amerykańskich nasion. Dlaczego akurat z odległej Kanady oraz północnych stanów USA? Bo choć panujący tam klimat wydaje się dość surowy, to w rzeczywistości jest on idealny do uprawy traw. Klimat prowincji Ontario jest dużo bliższy klimatowi Polski niż choćby klimat Holandii i Anglii.

Nawozy do trawy

Naszą domeną jest jakość oferowanych usług. Właśnie dlatego naszą trawę jest hodowana według sprawdzonych przez ponad 40 lat kanadyjskich technologii. Używamy też kanadyjskich i amerykańskich nasion. Dlaczego akurat z odległej Kanady oraz północnych stanów USA? Bo choć panujący tam klimat wydaje się dość surowy, to w rzeczywistości jest on idealny do uprawy traw. Klimat prowincji Ontario jest dużo bliższy klimatowi Polski niż choćby klimat Holandii i Anglii.

Nawozy do trawy: dla pięknego i zdrowego trawnika

Marzysz o pięknym, zielonym trawniku, który będzie ozdobą Twojego ogrodu? Nasze nawozy do trawy są kluczem do osiągnięcia tego celu. Dzięki nim Twój trawnik stanie się gęsty, zdrowy i pełen życia. Oferujemy szeroki wybór nawozów, które odpowiednio zadbają o Twój trawnik przez cały rok.

Nawozy do trawy na wiosnę

Wiosna to czas, kiedy trawnik budzi się do życia. Nasze nawozy do trawy na wiosnę dostarczą mu niezbędnych składników odżywczych, aby rozpocząć sezon w pełni sił. Twój trawnik stanie się soczyście zielony. Nawóz do trawy wiosenny pobudzi też intensywny wzrost źdźbeł, by darń była gotowa na letnie pikniki.

Nawozy do traw ozdobnych

Jeśli masz trawy ozdobne w ogrodzie, nasze nawozy są idealnie dostosowane do ich potrzeb. Dzięki nim trawy ozdobne rosną bujnie i prezentują się wyjątkowo efektownie. Dodaj urok swojemu ogrodowi dzięki zdrowym i pięknym trawom ozdobnym.

Nawozy do trawy jesienne

Jesienią trawnik przygotowuje się do zimowego spoczynku. Nasze nawozy do trawy jesienne dostarczą mu składników, które wzmocnią korzenie i zabezpieczą przed mrozem. Dzięki temu Twój trawnik pięknie przezimuje i wiosną wróci do życia w pełni sił. Jesienne nawozy do trawy sprawią, że mrozy źdźbłom nie dokuczą!

 

Zielony dywan pod Twoimi stopami: nawozy do trawy

Marzysz o gęstym, jednolitym trawniku? Nasz nawóz do trawy zagęszczający pomoże Ci osiągnąć ten efekt. Dzięki specjalnej formule, trawa będzie rosnąć gęściej, tworząc zielony dywan pod Twoimi stopami. Nawóz do trawy zagęszczający wspomoże przerzedzoną darń i zachęci nowe źdźbła do intensywnego wzrostu. Stosuj go koniecznie, gdy widzisz przerzedzenia w swoim trawniku.

Jeśli sadzisz nową trawę lub chcesz odświeżyć istniejący trawnik, nasz nawóz do młodej trawy to doskonały wybór. Zapewni młodym roślinom wszystko, czego potrzebują do zdrowego wzrostu. Twój trawnik będzie pełen energii i życia. Nawóz do młodej trawy pomoże źdźbłom nabrać witalności.

 

Ożyw trawnik z naszymi nawozami do trawy

Najlepsze nawozy do trawy

Oferujemy Ci najlepsze nawozy do trawy, które zapewnią doskonałe rezultaty. Nasze produkty są starannie wyselekcjonowane, aby Twój trawnik zawsze prezentował się w najlepszej formie. Niezależnie od pory roku, mamy nawozy, które spełnią Twoje oczekiwania.

Nawóz do trawy 25 kg

Jeśli potrzebujesz większej ilości nawozu, nasz nawóz do trawy w opakowaniu 25 kg jest doskonałym wyborem. Dostarczy on składników odżywczych na dłużej, zapewniając trawnikowi długotrwałą pielęgnację. Nawozy do trawy 25 kg to dobra inwestycja – masz więcej za mniej!

Naturalne nawozy do trawy to opcja dla fanów ekologii i życia w zgodzie z przyrodą. Nasze naturalne nawozy do trawy są stworzone z myślą o przyjaznym dla środowiska nawożeniu. Dzięki nim Twój trawnik będzie zdrowy, a Ty będziesz mieć pewność, że dbasz o planetę.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór nawozów do trawy, które spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią Ci piękny i zdrowy trawnik przez cały rok. Ożyw swój trawnik z naszymi nawozami i ciesz się zielonym dywanem pod swoimi stopami!

O PRODUKCIE

LANDSCAPER PRO MAINTENANCE 25-6-12

Jeśli Twój trawnik jest w dobrej formie i chcesz, żeby tak zostało, sięgnij po Landscaper Pro® Maintenance. Ten nawóz o specjalnym składzie pomoże zadbać o Twój wypracowany, nieskazitelny i wypielęgnowany trawnik oraz osiągnąć zarówno krótko, jak i długoterminowy efekt. Możliwe dwie aplikacje w sezonie, może być stosowany do drugiego nawożenia. Gwarantuje szybką reakcję trawnika i równomierny wzrost trawy. Podwyższony poziom azotu przyniesie szybko dostrzegalne rezultaty, a kontrolowane uwalnianie składników odżywczych zapewni dokarmianie trawnika przez 2 do 3 miesięcy.

Opakowanie 15 kg wystarcza do zasilenia ok. 420 m2 trawnika.

Cechy nawozu:

  • szybka reakcja trawnika na nawożenie, równomierny wzrost,
  • stosowany wiosną zaspokaja 70% zapotrzebowania na azot w tym okresie, stosowany latem – zaspokaja  100% zapotrzebowania na ten składnik,
  • może być łączony z innymi nawozami z grupy Landscaper Pro.

Zasady użycia: stosować na suchą murawę lub liście. OBFICIE PODLAĆ ZARAZ PO ROZSYPANIU. Żelazo i inne składniki mogą poplamić chodnik, dobrze jest zamieść chodnik przed i po zastosowaniu. Chodniki i ścieżki powinny być suche w czasie rozsypania nawozu.

UWAGA: przechowywać z dala od zbiorników wodnych (basenów), nie stosować rozrzutników rzędowych, gdyż uszkodzą otoczkę nawozu; używać rozrzutników rotacyjnych. Przechowywać z dala od dzieci i zwierząt.

Informujemy, iż w celu wystawienia faktury VAT niezbędne jest podanie nr NIP firmy w momencie składania zamówienia.