O PRODUKCIE

Rewelacyjny rozrzutnik do nawozów i nasion amerykańskiej firmy Scotts.

Ręczny rozrzutnik Scotts® Whirl™ to idealny rozrzutnik do małych podwórek. Zaprojektowany, aby zapewnić gładkie i równomierne pokrycie produktu dzięki regulowanemu podparciu ramienia, które zapewnia maksymalny komfort.

Ręczny rozrzutnik Scotts® Whirl™ jest w pełni zmontowany, więc możesz natychmiast rozpocząć pielęgnację trawnika.

Przygotowanie:

Zanim zaczniesz, poznaj rozmiar swojego trawnika. Pamiętaj, aby nie przesadzać. Przeczytaj i postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami użycia na etykiecie produktu, który stosujesz.

Napełnianie:

Ustaw rozrzutnik na chodniku podczas napełniania, aby każdy rozsypany produkt mógł zostać zmieciony. Obróć pomarańczowe pokrętło do prawidłowego ustawienia. Zacznij chodzić, pociągnij za spust i przekręć korbę zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby nałożyć produkt. Idź w stałym tempie.

Informujemy, iż w celu wystawienia faktury VAT niezbędne jest podanie nr NIP firmy w momencie składania zamówienia.

PRZESYŁKI KURIERSKIE:

W “obowiązku” odbiorcy jest by sprawdzić stan przesyłki, którą doręczył kurier jeszcze przed podpisaniem/potwierdzeniem odbioru.

Co to dokładnie oznacza? Odbiorca – osoba, która odbiera przesyłkę, ma prawo przyjrzeć się jej, sprawdzić czy paczka nie jest uszkodzona, nie nosi śladów otwierania, nie ma widocznych uszkodzeń z zewnątrz. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia lub widocznych śladów, odbiorca ma prawo otworzyć przesyłkę i sprawdzić jej zawartość – kurier zaś zaczekać, a w razie uszkodzenia lub braków w zawartości paczki sporządzić protokół szkody. Istotne jest by zrobić to przed podpisaniem odbioru przesyłki. Pamiętaj też, że protokół powinien być sporządzony w dwóch kopiach. Gdy podpisany zostanie odbiór przesyłki, kurier nie ma obowiązku czekania na jej sprawdzenie. W sytuacji gdy okaże się, że mimo iż z zewnątrz przesyłka nie była widocznie zniszczona, jej zawartość jest uszkodzona – odbiorca ma 7 dni na zgłoszenie szkody przewoźnikowi.